درباره ی ما

درباره ی ما
ایده کافه کتاب مددکاری اجتماعی در دی ماه 1400 شکل گرفت و در تیر ماه 1401 در قالب سایت ارانه شد. کافه کتاب مددکاری اجتماعی و علوم اجتماعی یک جمع تخصصی غیرسیاسی و غیردولتی است که برای ایجاد یک فضای تخصصی و آرام برای متخصصین مددکاری اجتماعی طراحی شده است. وجود یک پاتوق مجازی، برای یک حرفه پرچالش که هر روز با افراد و گروه های مختلف افراد آسیب پذیر با هزاران مسئله قابل حل یا مشکل غیرقابل حل مواجهند همیشه احساس می شد. در این جمع، سعی می شود تا به هم یاد بدهیم و از هم یاد بگیریم و در مسیری حرکت کنیم که توسعه متقابل اتفاق بیفتد. فضای این کافه کتاب، دیالوگ محور طراحی شده تا امکان تبادل نظر هم وجود داشته باشد. کتابخوان ها و آنهایی که اطلاع از تازه های نشر، جدیدترین ایده های مددکاری اجتماعی ایران و جهان و حتی خبریافتن از فرصتهای آموزش مانند کارگاه های آموزشی برایشان مهم است این فضا را دوست خواهند داشت.
چطور خرید کنم؟

راهنمایی سریع خرید از درمان‌کالا

 

اگر هنگام خرید دچار مشکل شده‌اید و یا نیاز به راهنمایی دارید، می‌توانید از طریق آدرس اینستاگرام @iswbookcafe با ما در ارتباط باشید و یا صفحه آموزش خرید را بخوانید.

توضیحات بیشتر
پرداخت چگونه است؟

شیوه‌های پرداخت درمان‌کالا

 

با روش‌های مختلفی بسته به محل جغرافیای‌ شما، امکان پرداخت وجود دارد. پرداخت به شکل نقدی (فقط تهران) و یا واریز با حساب و همچنین پرداخت آنلاین.

توضیحات بیشتر
ارسال چطور؟

شیوه‌های ارسال درمان‌کالا

 

هزینه‌ی ارسال در تهران و شهرستان برای سفارش‌های بالای ۱۵۰ هزار تومان رایگان است. در غیر این صورت، هزینه‌ی ثابت ۱۵،۰۰۰ تومان برای ارسال دریافت می‌شود.

توضیحات بیشتر
ما رو در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
اطلاعات تماس

اینستا گرام

@iswbookcafe

 

 ایمیل 

  iswbookcafe@gmail.com

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به " iswbookcafe.com" می باشد.
توسعه و برنامه نویسی توسط ره رایان