قوانین و مقررات

 

شرایط و قوانین استفاده از خدمات وب سایت کافه کتاب مددکاری اجتماعی و علوم انسانی

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر رابه دقت ملاحظه فرمایید:

·         ورود کاربران به وب‏‌سایت و ثبت سفارش درفروشگاه اینترنتی کافه کتاب مددکاری اجتماعی و علوم انسانی در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت کافه کتاب مددکاری اجتماعی و علوم انسانی از سوی کاربر است.

قوانین عمومی :

·         توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی کافه کتاب مددکاری اجتماعی و علوم انسانی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی کافه کتاب مددکاری اجتماعی و علوم انسانی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

تعریف مشتری یا کاربر:

·         مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی کافه کتاب مددکاری اجتماعی و علوم انسانی اقدام نماید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

·         همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت کافه کتاب مددکاری اجتماعی و علوم انسانی ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت کافه کتاب مددکاری اجتماعی و علوم انسانی جزئی از اموال وب سایت کافه کتاب مددکاری اجتماعی و علوم انسانی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت کافه کتاب مددکاری اجتماعی و علوم انسانی  است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وب سایت کافه کتاب مددکاری اجتماعی و علوم انسانی محفوظ می‏‌دارد.

·         استفاده از محتویات “سایت کافه کتاب مددکاری اجتماعی و علوم انسانی” برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.

·         فروشگاه اینترنتی کافه کتاب مددکاری اجتماعی و علوم انسانی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

·         فروشگاه اینترنتی کافه کتاب مددکاری اجتماعی و علوم انسانی متعهد می‏‌شود از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی کافه کتاب مددکاری اجتماعی و علوم انسانی ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

چطور خرید کنم؟

راهنمایی سریع خرید محصول 

 

اگر هنگام خرید دچار مشکل شده‌اید و یا نیاز به راهنمایی دارید، می‌توانید از طریق واتساپ به شماره  1130 712 935 98+ با ما در ارتباط باشید و یا صفحه آموزش خرید را بخوانید.

توضیحات بیشتر
پرداخت چگونه است؟

شیوه‌ پرداخت خرید محصول

 

فقط خرید از طریق سایت صورت می گیرد و پرداخت به صورت آنلاین انجام می شود.

توضیحات بیشتر
ارسال چطور؟

شیوه‌های ارسال محصول

 

هزینه‌ی ارسال در تهران و شهرستان به عهده خریدار می باشد. هزینه ها بر اساس تعرفه پست و پیک اسنپ محاسبه می شود.

توضیحات بیشتر
ما رو در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
اولین بانک فروش کتاب های مددکاری اجتماعی و علوم انسانی. هرکجا هستید کتاب های مورد علاقه خود را از اینجا تهیه کنید.
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به " iswbookcafe.com" می باشد.
توسعه و برنامه نویسی توسط ره رایان